SDH KUNOVICE

Archiv článků - rok 2015:


* 2015-12-10: PF 2016


obrázek

Již jen několik dní zbývá do konce roku 2015, a tak Vám i Vašim blízkým přejeme příjemné prožití svátků vánočních, hodně štěstí, zdraví, mnoho úspěchů a pohodu v novém roce 2016.


 

* 2015-04-26: Výsledky soutěže "O putovní pohár Kunovic"


obrázek

Poslední dubnovou neděli odstartoval na hasičském cvičišti Bělinka v Kunovicích další ročník Velké ceny OSH ČMS Uherské Hradiště.

Již 20. ročník soutěže v požárním útoku „O putovní pohár Kunovic“ přilákal řadu diváků i soutěžních týmů. Soutěže se celkem zúčastnilo 22 družstev mužů a 14 družstev žen, celkem z šesti různých okresů z ČR a Slovenska.

V kategorii mužů si nejlépe vedlo družstvo Pravčic (okres Kroměříž) s výsledným časem 17,652s. Kategorii žen ovládlo družstvo z Radíkova (okres Zlín) s výsledným časem 18,564s.
Domácí soutěžní družstvo žen se umístilo na 6. místě a družstvo mužů na místě 10.

Vítězům blahopřejeme a poraženým přejeme v dalších soutěžích hodně štěstí.

... výsledky a fotografie ze soutěže zdeVýsledky soutěže naleznete ZDE:

Další fotografie ze soutěže naleznete ZDE: 

* 2015-04-10: Pozvánka na soutěž v požárním útoku "O putovní pohár Kunovic"


obrázek

V neděli 26. dubna 2015 se na hasičském cvičišti Bělinka v Kunovicích uskuteční již 20. ročník soutěže v požárním útoku hasičů "O putovní pohár Kunovic". Soutěž se započítává do Velké ceny okresu Uherské Hradiště a vlastní zahájení proběhne v 11:00 hod.

Pro bližší informace si mužete stáhnout propozice soutěže ...ZDE:

 

* 2015-03-26: Návštěva HZS v Uherském Hrasišti


obrázek

V neděli 22. března 2015 se Mladí hasiči SDH Kunovice zúčastnili zkoušek k získání odznaků odborností. Hned 7 z 8 našich mládežníků bylo úspěšných. Za odměnu za svou snahu a píli navštívili ve čtvrtek 26. března stanici HZS ZLK v Uh. Hradišti.

...pokračování ZDE:Seznámili se se systémem fungování hasičů z povolání a prohlédli si jejich stanici. Hasiči jim předvedli způsob vyhlašování poplachu, vysvětlili, co poté následuje a samozřejmě nechyběla ukázka techniky s její výbavou a vysvětlením, co se k čemu používá. Na závěr dvouhodinové exkurze ještě naši žáci zhlédli ukázku použití výškové techniky a na rozloučenou se směli vyfotit před cisternou Tatra 815-7, hasiči láskyplně nazývanou nosorožec. Žákům se exkurze líbila, o čemž svědčily úsměvy na jejich rozzářených tvářích. Teď ale už čeká na naši omladinu další koly dřiny a potu v podobě přípravy a samotného průběhu soutěžní sezony. Za vedení sboru jim přejeme pevné nervy a hodně úspěchů.

obrázek obrázek obrázek


 

* 2015-01-25: Výroční valná hromada 2015


obrázek

V neděli 25. ledna 2015 se v sálu hasičské zbrojnice konala Výroční valná hromada SDH Kunovice, která měla v letošním roce jeden velmi důležitý cíl, a to volbu nového výboru, který povede sbor v následujících pěti letech.


...více informací o Výroční valné hromadě


Všichni přítomní, členové sboru i hosté, vyslechli zprávu o činnosti SDH Kunovice v roce 2014. Následovaly další zprávy o chodu SDH v uplynulém roce. Po vyslechnutí zpráv následovala nejdůležitější část schůze, volba nového výboru.Vzhledem k tomu, že se v sále sešla nadpoloviční většina členů sboru, kteří mají právo hlasovat, mohl být téměř jednomyslně zvolen nový výbor ve složení:

Starosta SDH:Zbyněk Vávra
Jednatelka:Naděžda Dyčková
Vedoucí mládeže:Věrka Vaňková
Hospodář:Ondřej Hráček
Referent MTZ:František Bartoň
Členka výboru:Marie Juřičková
Člen výboru:Radek Rychtárech
Člen výboru:Radek Filípek


Kromě nového výboru byl valnou hromadou zvolen také nový delegát do Shromáždění delegátů, a to staronový starosta sboru Zbyněk Vávra, a také kandidátka do výkonného výboru OSH Uherské Hradiště, paní Marie Juřičková. Výbor dále oznámil kandidaturu Naděždy Dyčkové do okresní odborné rady mládeže a kandidaturu Bc. Tomáše Bartoně na náměstka starosty OSH okresu Uherské hradiště.


Po krátké diskuzi a následném závěrečném slovu si všichni mohli dopřát lákavé občerstvení a posezení s kamarády hasiči a popřemýšlet, co nás všechny v následujících pěti letech čeká.


 

* 2015-01-12: Pozvánka na Výroční valnou hromadu


obrázek

Výbor SDH Kunovice zve členy na Výroční valnou hromadu, která se uskuteční v neděli 25. ledna 2015 v 15:00 v sálu hasičské zbrojnice.

Jeden z bodů programu bude i volba nového výboru SDH Kunovice.

více informací naleznete v pozvánce ZDE:

 Webmaster: Radek Filípek
©2018