Archiv článků - rok 2011:

* 2011-08-14: Soutěž o pohár Slovácka

obrázek

Letos v netradičním termínu i čase se již druhou srpnovou neděli konal 33. ročník soutěže "O pohár Slovácka".
V kategorii mužů se z vítězství radovalo soutěžní družstvo z Vések s časem 17:29 sekund. Stejně jako v loňském roce neměl v této kategorii domácí sbor žádné zástupce.
Kategorii žen letos ovládla družstva z okresu Hodonín, která obsadila první dvě příčky. Z vítězství se radovala děvčata z Lipova, která svůj čas jako jediná stlačila pod 20 sekund (19:90 sekund).
Na závěr soutěže předvedli své dovednosti také naši mladí hasiči. Věříme, že se Vám soutěž líbila, a že se na hřišti Bělinka opět příští rok setkáme, tentokrát na jaře na soutěži "O pohár Kunovic".

...výsledková listina a fotografie ze soutěže

Konkrétní výsledky soutěžních družstev - viz výsledková listina.

* 2011-08-02: Soutěž v požárním útoku O putovní pohár Slovácka

obrázek

V neděli 14. srpna 2011 se na hasičském cvičišti Bělinka v Kunovicích uskuteční již 33. ročník soutěže v požárním útoku hasičů "O putovní pohár Slovácka". Soutěž se započítává do Velké ceny okresu Uherské Hradiště, vlastní zahájení soutěže proběhne v 11 hodin.

Pro bližší informace si mužete stáhnout propozice soutěže: prop11b.pdf

* 2011-05-10: Grant od Nadace Děti-kultura-sport

obrázek

Minulý víkend byly v Klubu kultury v Uherském Hradišti předány úspěšným žadatelům granty Nadace Děti-kultura-sport.

Z více než 400 žádostí dostalo podporu 224 projektů, mezi kterými nechyběl ani projekt, předložený naším sborem. SDH Kunovice tak obdržel finanční podporu, kterou na slavnostním předávání převzal starosta SDH Tomáš Bartoň. Finance budou použity na další činnost našich mladých hasičů a soutěžních družstev.

...fotografie z předávání grantů

Slavnostním předávání grantů:

(foto zdroj: www.idobryden.cz)

* 2011-04-24: Výsledky soutěže "O putovní pohár Kunovic"

obrázek

Poslední dubnovou neděli odstartoval na hasičském hřišti Bělinka v Kunovicích další ročník Velké ceny OSH ČMS Uherské Hradiště.

Již 16. ročník soutěže v požárním útoku „O putovní pohár Kunovic“ přilákal na Bělinku řadu diváků i soutěžních týmů. Soutěže se celkem zúčastnilo 24 družstev mužů a 9 družstev žen, celkem ze sedmi různých okresů z ČR a Slovenska.

V kategorii mužů si nejlépe vedlo družstvo Mistřic s výsledným časem 17,476s. Kategorii žen s náskokem téměř jedné sekundy ovládlo družstvo z Radíkova (okres Přerov) s výsledným časem 18:365s.
Domácí soutěžní družstvo žen se umístilo na 5. místě, v kategorii mužů neměl náš sbor tentokrát žádné zastoupení.

Bližší informace naleznete ve výsledkové listině.

Vítězům blahopřejeme a poraženým přejeme v dalších soutěžích hodně štěstí.

Fotografie ze soutěže naleznete v sekci: Fotogalerie

* 2011-04-13: Další brigáda na hasičském cvičišti

obrázek

V sobotu 9. dubna proběhla další brigáda na Bělince. Pokračovalo se s vnitřními úpravami jedné z buněk (obklad stěn sádrokartonem), a také se provedl úklid a celková příprava hasičského cvičiště na sezónu 2011. Akce se zúčastnilo 7 členů SDH.

...fotografie z brigády

* 2011-04-06: Soutěž v požárním útoku "O putovní pohár Kunovic"

obrázek

V neděli 24. dubna 2011 se na hasičském cvičišti Bělinka v Kunovicích uskuteční již 16. ročník soutěže v požárním útoku hasičů "O putovní pohár Kunovic".
Soutěž se započítává do Velké ceny okresu Uherské Hradiště a vlastní zahájení proběhne v 11:00 hod.

Pro bližší informace si mužete stáhnout propozice soutěže: prop11a.pdf

* 2011-04-05: Brigáda na Bělince

obrázek

V sobotu 2. dubna proběhla na hasičském cvičišti Bělinka brigáda, na které se pokračovalo s rekonstrukcí jedné z buněk. Akce se zúčastnilo 6 členů SDH.

Další brigáda, jejíž náplní bude také oprava buňky, úklid a celková příprava hasičského cvičiště Bělinka na novou sezónu, se uskuteční v sobotu 9. dubna 2011. Sraz všech členů SDH v 8:00 hodin na hasičské zbrojnici.